ليست رشته هاي دكتري تخصصي و كارشناسي ارشد مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامي مشهد

 

دکتری تخصصی :


مهندسی برق کنترل

 

،مهندسی برق مخابرات

 

مهندسی برق الکترونیک

 


کارشناسی ارشد :


مهندسي برق كنترل

 

مهندسی برق قدرت

 

مهندسی برق مخابرات میدان و امواج

 

مهندسی برقمخابرات سیستم

 

مهندسی برق شبکه های مخابراتی

 

مهندسی برق مخابرات امن و رمز نگاری

 

مهندسی برق مخابرات نوری

 

مهندسی برق سامانه های برقی حمل و نقل

 

مهندسی برق برنامه ریزی و مدیریت سیستمهای انرژی الکتریکی

 

مهندسی برق سیستمهای قدرت

 

مهندسی برق الکترونیک قدرت و ماشینهای الکتریکی

 

مهندسی برق افزاره های میکرو و نانو الکترونیک

 

مهندسی برقسیستمهای الکترونیک دیجیتال

 

مهندسی برق مدارهای مجتمع

 

معرفی گروه برق

اين گروه در سال 1382 به صورت رسمی شروع به فعالیت کرد. در طول اين مدت، آقايان دکتر جوادیان صراف، دکتر سرگلزایی، دكتر طوسی زاده ، دکتر بهادر زاده ، سرکار خانم دکتر کاردهی مقدم ( در حال حاضر) مسئوليت مديريت گروه را به عهده داشته اند. در كنار مديريت توانمند نیز نقش کارشناسان محترم گروه در پیشرفت روز افزون این رشته تاثیر گذار بوده است.

در سال 1382 این گروه با گرایش برق – مخابرات در مقطع کارشناسی پیوسته آغاز به کار کرد. در همین راستا در سال 1389 گرایش مهندسی برق – کنترل در مقطع کارشناسی ارشد و سپس گرایش تکنولوژی برق – قدرت در مقطع کارشناسی ناپیوسته در سال 1390 به این گروه اضافه شدند.

در سال های 1393 مهندسی برق - الکترونیک ( دکتری تخصصی ) و همچنین مهندسی برق - قدرت ( کارشناسی ارشد ) اضافه گردیدند. در سال 1394 با همت اعضاء گروه برق (مدیدریت محترم گروه (خانم دکتر کاردهی مقدم)، مدیر کل امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد (دکتراحسان رضوی) ، اعضاء محترم هیات علمی گروه و کارشناسان محترم گروه ) توانست در مقطع دکتری تخصصی گرایش های مهندسی برق - کنترل و مهندسی برق - مخابرات و در مقطع کارشناسی ارشد گرایش های مهندسی برق شبکه های مخابراتی ، مهندسی برق مخابرات امن و رمز نگار ، مهندسی برق مخابرات میدان و امواج ، مهندسی برقمخابرات سیستم ، مهندسی برق مخابرات نوری ، مهندسی برق سامانه های برقی حمل و نقل ، مهندسی برق برنامه ریزی و مدیریت سیستمهای انرژی الکتریکی ، مهندسی برق سیستمهای قدرت ، مهندسی برق الکترونیک قدرت و ماشینهای الکتریکی ، مهندسی برق افزاره های میکرو و نانو الکترونیک ، مهندسی برقسیستمهای الکترونیک دیجیتال ، مهندسی برق مدارهای مجتمع الکترونیک را اضافه نماید.

امید است که با تدبیر و همت اعضاء محترم گروه شاهد توفیقات روز افزون گروه مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامی - مشهد باشیم.

مدیریت سایت گروه مهندسی برق

 

 

 


.

 

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4

سپاس خداوند عزيز حكيم را كه هر ساله با فرا رسيدن ماه مهر، دانشگاه ها رنگ و بوي زندگي و طراوت را به خود می گیرند و با عطر وجود دانشجويان و دانش پژوهان معطّر  مي گردند.
 
مقدم شما ره پويان علم و دانش گلباران، و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد به افتخار قدومتان نور باران باد. همزمان با فرا رسيدن دوباره بهار علم و دانش، فرصت را مغتنم شمرده و مجدداً حضور مبارك و صميمي يكايك دانشجويان را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد خير مقدم و شادباش عرض نموده و اميدوارم در طول سال تحصيلي پيش رو، دانشجويان عزيز با تكيه بر توانمندي ها و استعدادهاي خود، و با استفاده از ظرفيت هاي علمي و پژوهشي دانشگاه، همراه با اساتيد، مديران، كارشناسان و كاركنان دانشگاه در محيطي پر نشاط به فعاليت علمي پرداخته و حضور حقيقي و تأثير گذار خود را در عرصه هاي علمي و فرهنگي جامعه به اثبات برسانند.
بي شك توليد علم آميخته با ايمان اصلي ترين رسالت مجموعه دانشگاهي مي باشد و براي نيل به اين آرمان متعالي و ايجاد دانشگاه تمدن ساز مي بايست روحيه علم محوري توام با تدبیر، دانایی و امید بر جامعه مسلط شود، و لازمه اين مهّم تلاش و كوشش شما عزيزان در دانشگاه و بسط افق هاي علمي كشور مي باشد.
اميد است مديران ، اساتيد و کارکنان ارجمند پرتلاش و متعهد دانشگاه، هم چون گذشته بستر مناسب را براي ارائه خدمات آموزشي و پژوهشي به دانشجويان عزيز فراهم آورند.
از درگاه يگانه سبحان براي تمامي عزيزان در سال تحصيلي جديد، موفقيت، بهروزي و نيك فرجامي آرزو مي نمايم.

دکتر ریحانه کاردهی مقدم

ریاست گروه مهندسی برق

Finland Sevastopol joomla